Moje forum

Click here....... http://s1.bitefight.sk/c.php?uid=66135

Cashsurfers

Cashsurfers

Jedna z nejlepších firem nabízejících dolary za surfování. V únoru vypláceli asi čtvrt dolaru za hodinu. Tato částka se ovšem doposud každý měsíc zvyšovala a je reálný předpoklad, že bude dále stoupat. Výhodou u této firmy je, že body přibývají nejen při surfování na webu ale i při jiné aktivní práci na stroji. Průměrný únorový šek činil $ 45, na největším bylo $ 1146. Platí do celého světa včetně Čech a Slovenska!

Jejich program zobrazující na malé části obrazovky reklamy se jmenuje Cashbar. Na reklamní proužky není třeba klikat, ale pokud tak občas učiníš, sponzoři budou mít větší radost a budou více solit. Kromě toho Cashbar obsahuje i navigační proužek pro přístup k tvému účtu, k domovské stráce atd. Důležité je okénko v levé části. Musí být zelené. Pokud chvíli nepracuješ, zčervená a to znamená, že nevyděláváš. Celý Cashbar vypadá nějak takto:

Zhruba jednou za hodinu se ti na obrazovce objeví oknénko s různým textem vychvalujícím možnosti Casbaru a s tlačítkem "Cool!". Pokud toto tlačítko odklikneš, pojedou ti body svižneji. Je to kontrola, jestli u surfování nespíš a sleduješ reklamy. Tady máš jedno na ukázku.

Podmínkou vystavení šeku je pro cizince nasurfování minimálně $40 a více. Pokud získáš za měsíc méně, bude ti částka automaticky převedena do měsíce následujícího (posílání malých částek by bylo neekonomické, poštovné do Evropy totiž činí $4,50).

Cashbar funguje i přes proxy.

Vydělávat můžeš i více:

  • Na stránkách Cashsurfers najdeš odkaz Special Deals (nebo přímo v Cashbar nahoře klikni na Hot Deals). Na této stránce je několik bannerů a u nich počet bodů, které shrábneš, pokud na banner klikneš (na tom stejném banneru je můžeš získat znovu další den, někde už po 8 hodinách, jak je u každého uvedeno).

  • O Cashsurfers je výhodné informovat známé. Pokud tito uvedou při své registraci tvoje username, získáš automaticky 10 % bodů, které nasbírají oni. když oni budou mít taky známé a ti budou postupovat obdobně, získáš i 10 % bodů známých tvých známých. A ještě jednou: stejné je to u známých známých tvých známých. Celkem 4 úrovně - to už je slušný strom. Jak zařídit vazbu známých na sebe se dovíš ve FAQ na stránkách Cashsurfers. Zde najdeš nejlepší způsob jak získáš co nejvíce lidí zaregistrovaných pod sebou!

A nyní přímo k věci. Co je tedy třeba udělat?

  1. Zaregistrovat se kliknutím na REGISTRACI níže. Otevře se ti nové okno a v něm stránka CashSurfers. Můžeš se pak přepínat mezi stránkou CashSurfers a touto (např. se zobrazeným vzorem formuláře) pro snažší registraci.

  2. Vyplň malý formulář. Nepoužívej háčky a čárky. Jméno a adresu vyplň pravdivě. Při uvedení nesprávné adresy ti nedojde šek a s falešným jménem ti nebude na nic. Šek je možno v bance proměnit za hotové (ano, je to opravdu tak). V políčku Referrer  vepiš "Dundee26". Formulář vypadá v současné době takto.

  3. Stáhnout si malý instalák prográmku jménem Cashbar a po jednoduché bezproblémové instalaci můžeš začít.

  4. Nezapomeň informovat o Cashsurfers co nejvíce známých, aby se i oni zaregistrovali, uvedli tvé UserName jako Referrer a vydělávali i tobě.

A zde je konečně
REGISTRACE

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.